HAKKIMIZDA

 

Makkon Mühendislik

     Merhabalar,
     Makkon firması olarak Almanyanın ve Avrupanın konusunda lider makine üreticilerinden olan Gerlach firmasını Türkiye ve Ortadoğu pazarında temsil ediyoruz.
Merkezimiz Gerlach Avrupanın ve Türkiyenin  önde gelen sızdırmazlık profilleri üreticilerine yıllardır  makina tedariği yapmış bir firmadır. İnternet Sayfamızdan www.gerlach-maschinen.de  daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Günümüzde Karoseri sızdırmazlık bölgelerinin vaz geçilmez ürünü ve hammadesi olan Kauçuk üretim teknolojisi gün geçtikçe artan yenilikçi uygulamalarla geliştiriliyor. Özellikle çevreye duyarlılık konusunda yasal zorunluluklar son yıllarda bu yöndeki teknolojik gelişmeleri tetiklemiştir.
     Gerlach firmasının sıcak hava yöntemli ve  PLC kumandalı makinaları sayesinde hem proses kontrolünün hemde çevre yükümlülüklerinin yerine getirildiği mükemmel bir vulkanizasyon işlemi gerçekleştirilmektedir.
Bunun dışında günümüzde Otomotiv sektöründe , havaya karşı korumanın iyileştirilmesi, araç içi ses geçirgenliğinin azaltılması, hassas toleranslar ve EPDM kullanımındaki yüksek talep ile birlikte artan kaliteli ürün beklentisi çok üst düzeylere çıkmaktadır.
     Yeni ve yüksek teknolojik sızdırmazlık elamanları karmaşık geometrisi , malzeme içeriği ve kaplamaları ile  Vulkanizasyon üretim yönteminde iyileştirmeler yapılması gerektiğini ortaya çıkarmıştır.
Bu konudaki çalışmalar, yeni bir sıcak hava vulkanizasyon yönteminin ortaya çıkmasına vesile olmuştur.
Makkon olarak Türkiyedeki üretici firmalar ile temasa geçerek ihtiyaçları belirlemek ve ürünlerimizi Almanyadan gelecek konusunda çok deneyimli kişiler eşliğinde siz değerli profil üreticilerine tanıtmak istiyoruz.
Gerlach ve Makkon olarak kauçuk üretimi konusunda müşterilerimize üretim teknikleri konusunda her türlü bilgi vermeyi hedefliyor, sadece makina üreticisi olarak değil kauçuk üretimi konusunda da know how  taşıyıcısı olmanın verdiği gururla sizleri yeni ürün geliştirme ve üretme konularında da yalnız bırakmıyacağımızı da ayrıca belirtmek isteriz.
     Gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür eder,  İşlerinizde kolaylıklar dileriz.